Peşin Ödeme Sistemi

Peşin Ödeme sistemi, Odi'nin kullanıcılarına sunduğu yeni bir ayrıcalık. Ödeme beklemeyi ortadan kaldıran bu yenilikle birlikte kullanıcılar, peşin ödemenin geçerli olduğu projeler için, opsiyon aşamasına geçmesi halinde, peşin ödeme talep edebilir. Peşin ödemenin geçerli olduğu projeler, uygulama içinde belirtilir. Kullanıcı, yapımcı firma tarafından vadeli ödenecek olan ücreti yükseltebildiği gibi, peşin ödeme istediği proje için de ücretinde yükseltme yapabilir. Peşin ödemeler, yapım firmalarının uzayan vadeli ödemelerini beklemeksizin, Odi güvencesi ve finansmanı ile gerçekleştirilir. Odi, bu finansmanı sağlayabilmek adına, peşin ödeme seçenekleri için, kullanıcının onayına sunarak bütçeden kesinti yapabilir. Peşin ödeme sisteminin kullanımı, kullanıcının tercihine bırakılmıştır. Kullanıcı isterse yapım firmaları tarafından belirlenen 60-90 gün arasında değişen vadede ödeme almayı da tercih edebilir.


 
Peşin Ödeme sistemi, Odi'nin kullanıcılarına sunduğu yeni bir ayrıcalık. Ödeme beklemeyi ortadan kaldıran bu yenilikle birlikte kullanıcılar, peşin ödemenin geçerli olduğu projeler için opsiyon aşamasına geçmesi halinde peşin ödeme talep edebilir. Peşin ödemenin geçerli olduğu projeler, uygulama içinde belirtilir. Kullanıcı, yapımcı firma tarafından vadeli ödenecek olan ücreti yükseltebildiği gibi, peşin ödeme istediği proje için de ücretinde yükseltme yapabilir. Peşin ödemeler, yapım firmalarının uzayan vadeli ödemelerini beklemeksizin, Odi güvencesi ve finansmanı ile gerçekleştirilir. Odi, bu finansmanı sağlayabilmek adına, peşin ödeme seçenekleri için, kullanıcının onayına sunarak bütçeden kesinti yapabilir. Peşin ödeme sisteminin kullanımı, kullanıcının tercihine bırakılmıştır. Kullanıcı isterse yapım firmaları tarafından belirlenen 60-90 gün arasında değişen vadede ödeme almayı da tercih edebilir.Peşin Ödeme Sistemi 
 
Peşin Ödeme sistemi, Odi'nin kullanıcılarına sunduğu yeni bir ayrıcalık. Ödeme beklemeyi ortadan kaldıran bu yenilikle birlikte kullanıcılar, peşin ödemenin geçerli olduğu projeler için opsiyon aşamasına geçmesi halinde peşin ödeme talep edebilir. Peşin ödemenin geçerli olduğu projeler, uygulama içinde belirtilir. Kullanıcı, yapımcı firma tarafından vadeli ödenecek olan ücreti yükseltebildiği gibi, peşin ödeme istediği proje için de ücretinde yükseltme yapabilir. Peşin ödemeler, yapım firmalarının uzayan vadeli ödemelerini beklemeksizin, Odi güvencesi ve finansmanı ile gerçekleştirilir. Odi, bu finansmanı sağlayabilmek adına, peşin ödeme seçenekleri için, kullanıcının onayına sunarak bütçeden kesinti yapabilir. Peşin ödeme sisteminin kullanımı, kullanıcının tercihine bırakılmıştır. Kullanıcı isterse yapım firmaları tarafından belirlenen 60-90 gün arasında değişen vadede ödeme almayı da tercih edebilir.

HABERDAR OL