Odi Gizlilik İlkesi

Kişisel bilgilerinin korunması ve gizliliğinin sürdürülebilmesi, Odi ekibi olarak birinci önceliğimiz.

 

Odi’de kişisel bilgilerini, video ve fotoğraflarını, iletişim bilgilerini, banka hesap bilgilerini talep etmekteyiz. Talep ettiğimiz bu bilgileri, profil onayı için iletişime geçmek, sana en uygun oyunculuk projelerini listelemek, proje sorumlularına en iyi şekilde tanıtımını yapıp, projelerde yer almanı sağlamak için alıyor, projelerde yer alman halinde seninle irtibata geçebilmek ve ödemelerini belirtmiş olduğun banka hesabına aktarmak amacıya kullanıyoruz.

 

Bu nedenle vermiş olduğun bilgiler ve bizimle paylaşmış olduğun fotoğraf, video ve sesler, sadece Odi’nin veri tabanında saklanır. Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmaz, üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

 

Odi’de paylaşılan proje bilgileri, senaryo, örnek oyunlar ve kullanıcının çekmiş olduğu videolar hiçbir şekilde paylaşılamaz. Paylaşan kullanıcı(lar) oluşabilecek tüm zararları karşılayı kabul, beyan ve taahhüt eder.  

 

Kullanıcı Sözleşmesinde de belirtildiği üzere, kullanıcılar, bir başka kullanıcının fotoğraf , video, ses, bilgi vb. gibi paylaşmış olduğu hiçbir materyali paylaşamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz. Hak ihlali oluşması durumunda, Odi sorumlu tutulamayacağı için, ilgili materyallerin paylaşıldığı platformlarla irtibata geçmeni öneririz.     

HABERDAR OL